Známa modelka na túžbu po dokonalom vzhľade nechutne doplatila! Brazílska kráska Liziane Gutierrez pred pár dňami absolvovala zákrok, ktorý zahŕňal botox tváre a zväčšenie pier. Krátko po úprave však mala pocit, že jej exploduje celá hlava a pri pohľade do zrkadla skoro odpadla.

Pre tmavovlásku sa rozhodne o prvú estetickú úpravu nejednalo – mladá kočka s neprehliadnuteľnými krivkami si totiž celkovo nechala do tela zasiahnuť až 86-krát, pričom už v minulosti po zákroku tváre skončila na niekoľko dní v kóme. Napriek tomu sa ale zdá, že Liziane na plastické operácie nezanevrela, keďže si to začiatkom týždňa znovu namierila na kliniku.

Liziane Gutierrez

Botox tváre sa však modelke zase nepríjemne vypomstil, nakoľko sa krátko po absolvovaní výplne líc a zväčšení pier začala sťažovať na obrovské bolesti, pričom údajne mala pocit, akoby jej išla vybuchnúť celá hlava.

Liziane tak skončila v nemocnici, kde jej doktori podali antibiotiká a celú výplň tváre odsali. Je ale otázne, či sa trúfalá kráska z tejto otrasnej skúsenosti už konečne aspoň trochu poučí.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

botox

Zdroj: Twitter | Foto: Instagram/paparazziar,channelofshadee