Napriek tomu, že seriál Milenky vysielala TV Markíza len počas 10-tich piatkov, jeho krásne hrdinky so zamotanými ľúbostnými príbehmi sa nám vryli hlboko do pamäti. Jedna z nich ale najnovšie prešla brutálnou premenou, a to až natoľko, že ju určite nespoznáte.

Začiatkom decembra sme vás informovali, že jedna z hlavných hridniek markizáckych Mileniek sa rozhodla pre zmenu účesu, keď blond vlasy vystriedali ružové. Reč je Antónii Líškovej, ktorá v obľúbenom seriáli stvárňovala postavu lekárky Kristíny.

Antóniu väčšina z nás ešte minulý rok o takomto čase ani nepoznala. Herečka totiž žije už dlhé roky v Taliansku, kde má vybudovanú úspešnú kariéru. Na Slovensku si tak odskočila len kvôli Milenkám, pričom hneď po poslednej klapke odišla opäť za hranice. A práve v Taliansku dostala naša kráska veľmi bizarnú úlohu.

Rodáčka z Bojníc sa na svojom Instagrame pochválila záberom z natáčania nového filmu, na ktorom by ste ju ale hľadali márne. Ak vám však dáme indíciu, že v snímke stvárňuje úlohu muža, už vám to možno bude jasné. „Ja, chlap s valčekom na cesto. Čo človek v živote nedokáže,“ pripísala k fotke Tonka, ktorú by s krátkymi vlasmi a fúzmi zrejme nespoznala ani vlastná rodina.

Antonia liskova

Zdroj: Instagram/ antonia_liskova_official | Foto: Instagram, antonia_liskova_official, tvmarkizaofficial,