Spevák a producent Martin Jakubec naďalej dokazuje, že slovo „prekážky“ jednoducho nepozná. Po drsnom osočovaní známych osobností zo slovenského šoubiznisu namieril svoje urážky aj do politicky angažovanej osoby. Na mušku si tentokrát vzal slávneho multiotecka Borisa Kollára, na adresu ktorého sa vyjadril nanajvýš nechutným spôsobom.

Slovné útoky čerstvého ženáča nemajú konca kraja. Za posledné týždne sme tak boli svedkami zarážajúcich výčitiek na adresu Rytmusa a Jasminy Alagič, neskôr nasledovalo zosmiešnenie obľúbenej moderátorky Adely Vinczeovej či populárneho zabávača Jana Krausa.

jakubec

Autor netradičných hudobných hitov sa už pred necelým mesiacom zmienil o tom, že s niektorými našimi celebritami to podľa jeho prognóz vôbec nevyzerá ružovo. A hoci sú mnohí ľudia už týmito prejavmi doslova znechutení, Jakubcovi to ešte stále akosi nestačí. Najnovšie si podal poslanca a lídra politickej strany Sme rodina, pri ktorom zašiel skutočne priďaleko.

„V máji jednému poslancovi Borisovi bude amputovaný pohlavný orgán pre jeho prebytočnosť a nefunkčnosť. Bude musieť podstúpiť reoperáciu a transplantáciu, no namiesto toho mu prišijú prst, čo bude veľká blamáž,“ šokoval manžel Božanky Verešovej.

jakubec

Martin sa však k tejto téme znovu vrátil, pričom ani tentokrát úspešného podnikateľa vôbec nešetril. Na svojom profile na sociálnej sieti tak vymyslel pre ľudí netradičnú hádanku spojenú so skutočne bizarnou ponukou, aká prekračuje všetky medze slušnosti.

„Hádanka na dnes? Komu bude v máji amputovaný orgán? Kto to uhádne, dostane ten orgán, milé dámy, ako poslanecký suvenír. Niekto svojich voličov hýčka a rozmaznáva, niekto dáva odznaky a niekto orgán,“ zaklincoval to. Ku kontroverznému príspevku nezabudol priložiť aj obrázok figuríny odetej len do dobre známeho šálu Borisa Kollára.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

martin jakubec

Zdroj: Instagram/martinjakubec_official | Foto: Instagram/martinjakubec_official, kollarboris, Facebook/MartinJakubec