Predtým, než začal bodovať v speváckej šou SuperStar, sa príležitostne venoval modelingu. V tejto oblasti sa Adam Pavlovčin cíti ako ryba vo vode a nepohrdne ani outfitmi, ktoré by si väčšina mužov na seba nikdy neobliekla.

Už na prvom kástingu, kde zavítal s čiernymi nechtami, zaujal Adam Pavlovčin porotu a divákov nielen svojím jedinečným hlbokým hlasom a čistou hrou na klavíri. Všetci si totiž okamžite všimli aj jeho imidž mierne pripomínajúci ten, ku ktorému inklinovala hudobná legenda Freddie Mercury.

adam pavlovcin

Ako talentovaný sympaťák postupoval z kola na kolo, aj jeho outfity boli čoraz extravagantnejšie. A hoci na niektorých ľudí boli až prehnane ženské, cestu za výhrou mu nepokazili, ba práve naopak. Slováci i Česi môžu byť na víťaza SuperStar hrdí po všetkých stránkach.

Adam Pavlovčin sa na nič nehrá a lásku k nezvyčajným modelom rozvíja aj po skončení šou. Najnovšie sa na Instagrame ukázal v polopriesvitnej čiernej košeli s veľkými padavými rukávmi z dielne značky českej WWO, ku ktorej doladil svoje obľúbené „tesiláky“ na páse stiahnuté opaskom a kožené topánky na hrubej podrážke. Takto vyštafírovaný môže vyjsť do spoločnosti jedine Adam!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/adampavlovcin, atrejandro.k, YouTube