Počas prvého finálového kola SuperStar smerovala obrovská pozornosť divákov nielen na spevácke výkony finalistov, ale aj extravagantné outfity porotkýň. Avšak určite vás prekvapí, že červené šaty Moniky Bagárovej a neónové šaty Patrície Pagáčovej budú možno už čoskoro dostupné v predajniach našich nákupných centier. Pochádzajú totiž z dielne mimoriadne obľúbeného odevného reťazca.

Podľa viacerých boli krikľavo žlté šaty s bodkami poriadnym krokom vedľa. Patríciu diváci SuperStar prirovnávali k rybe, dalmatíncovi, morským živočíchom, nahnevanej jašterke či kreslenej postavičke SpongeBoba. Kritika však neobišla ani Patinu kolegyňu Moniku. ,,Preboha, kto tie 2 krásne ženy oblieka? Strašné,“ znie jedna z mnohých negatívnych reakcií na adresu originálnych modelov.

Do neprehliadnuteľných kúskov obliekol krásne mamičky stylista Filip Vaněk, ktorý siahol po novej kolekcii švédskej odevnej spoločnosti. ,,Šaty plné tylu, flitrové kúsky, VEĽKÉ mašle a extravagantné doplnky – všetko navrhnuté s ohľadom na udržateľnosť. Kolekcia bude v predaji od 9. decembra,“ píše sa na Facebooku H&M, ktoré je známe tým, že ponúka módne, no zároveň cenovo dostupné oblečenie.

Outfity, v ktorých hodnotili výkony spevákov Monika a Paťa, však nepatria k tým lacnejším. Kým červené flitrované mini šaty s obrovskými rukávmi si môžete zakúpiť za 149 eur, neónový výstrelok sa vyšplhal až na 249 eur.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, superstarcs, bagarovamonika, Facebook/H&M, hm.com