Prešla len krátka doba od Bratislavských módnych dní, kde sme mali možnosť sledovať rozličné outfity nejednej známej celebrity. Táto akcia však priniesla aj veľmi bizarnú situáciu, o ktorej sa aktuálne hovorí zo všetkých strán – najväčší rozruch spôsobila excentrická dievčina Alex Wortex.

Blogerka sa na sociálnej sieti už dlhšie prejavuje ako verná nasledovníčka punkového štýlu a prispôsobuje tomu skutočne všetko. Aj preto všade, kde sa objaví, na seba strháva najväčšiu pozornosť. Výnimkou neboli ani nedávne Bratislavské módne dni, na ktorých sa 27-ročná Bratislavčanka ukázala v originálnom outfite – vzrušujúci kostým doplnila o veľké anjelské krídla. Prehliadnuť sa však nedalo ani jej niekoľko centimetrové prirodzené ochlpenie, čím Alex svojim zovňajškom pobúrila mnohých ľudí. Našli sa ale aj takí, ktorí sa na jej adresu vyjadrovali celkom pozitívne. Jedným z nich bol prekvapivo známy slovenský podnikateľ a politik BORIS KOLLÁR. Ten si s ňou dokonca spravil spoločnú fotografiu, podľa ktorej bolo zjavné, že tieto dve osoby sa nevidia po prvýkrát.

Odkiaľ sa Alex pozná s Borisom Kollárom?

Svojská Slovenska nedávno navštívila internetovú reláciu #tbt s Matúšom Krnčokom, v ktorej prezradila, že s viacnásobným oteckom sa raz náhodne stretla vo večierke. Keďže Kollárova dcéra sledovala jej profil, okamžite ju spoznal. Blogerka sa dokonca rozhovorila aj o ďalšom veselom zážitku:  „Presne takto pred rokom, dajme tomu v septembri, som urobila takú sériu – 13 vecí, čo by som chcela, aby sa mi do roka splnilo. A toto bolo teda jedno z tých, že teda chcela by som byť Borisova ďalšia matka.“ Svoj výmysel si Alex okorenila ešte vlastnou fotokolážou, na ktorej spojila Borisovu tvár so svojou a veľkými písmenami dopísala: „Môj vzťah s Kollárom!“

Milovníčku módy niektorí ľudia označujú za blázna, no ona sa stále drží svojho štýlu a za nič sa nehanbí. Faktom zostáva, že počet fanúšikov na jej profile narastá raketovou rýchlosťou, čo nasvedčuje tomu, že o tejto slečne toho budeme ešte rozhodne veľa počuť.

alex wortex moda

alex wortex moda

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram