Lucie Bílá (51) sa v posledných dňoch postarala o poriadny rozruch nielen svojimi vypredanými koncertami, ale aj nečakaným rozchodom s mladým Radkom Filipim (34). Hoci sú naďalej v kontakte kvôli pracovným povinnostiam, Radek nelení a už si na internete zháňa novú priateľku.

Lucka Bílá pred pár týždňami šokovala verejnosť, keď oznámila, že jej vzťah s mladším Radkom stroskotal. Na svojom profile následne zverejnila aj dôvod, ktorý ju viedol k tomuto rozhodnutiu a za všetkým bola nakoniec speváčkina láska k práci, ktorá mnohokrát zatieni aj súkromný život. Radka si však naďalej ponechala v tíme ako road managera, no ten sa po rozchode rozhodne nezosypal a svoju novú lásku si hľadá netradičným spôsobom.

Na lov žien sa vybral na sociálnu sieť, kde oslovil neznámu slečnu. Český denník Sedmička už stihol vyspovedať mladú dievčinu, ktorú Radek takýmto spôsobom oslovil: „Prekvapilo ma to, ale okrem toho, že je Radek pekný, je naozaj tiež veľmi milý. Evidentne mu chýba žena,“ prezradila záhadné detaily mladá žena. Či sa mu nakoniec podarí uloviť nejakú slečnu mimo brandže a či ňou bude práve spomínaná slečna, sa zrejme dozvieme v blízkej budúcnosti.

Zdroj: sedmicka.tyden.cz | Foto: Facebook