Reality šou Farma mnohí vnímajú ako odrazový mostík k úspechu. Nie každý zo súťažiacich však má to šťastie, aby si dokázal udržať pozornosť i po tom, ako sa vytratí z obrazoviek. Reza Givili bol ale tak výraznou postavou Farmy 5, že by sme naňho nezabudli, ani keby veľmi chcel. A to veru nechce, aj preto sa rozhodol vypustiť do sveta túto novinku!

Reza Givili, známy z Farmy 5 a 7, si povedal, že Slovákom predĺži leto. Do sveta totiž vypustil poriadne chytľavú skladbu Dele Man, v ktorej sa mu o exotické rytmy postaral dvorný producent rapera Kaliho Peter Pann.

Reza Givili

Reza má našliapnuté na poriadnu kariéru

Exfarmár so slovenským hudobníkom spolupracuje už dlho, nakoľko si ho vzalo pod ochranné krídla Kaliho vydavateľstvo Kali Records. „Produkujú aj menežujú moju tvorbu, milujem Kali records a som nesmierne hrdý a rád, že môžem s nimi spolupracovať,“ neskrýva nadšenie Reza.

Reza Givili

Keďže najznámejší slovenský Iránec spieva v novinke v rodnom jazyku, zaujímalo nás, o čom Rezov text vlastne je. „Text je o krásnych dievčatách. Chválim každú jednu. Moje srdce bije kvôli nim,“ napísal nám fešný vtipálek, čím nepoprel svoju povesť veľkého milovníka žien.

Reza Givili

Veľká novinka

Okrem toho nás ale kuchár, barber a hudobník v jednej osobe šokoval ďalšou veľkou novinkou – chystá album! „Čoskoro vydáme nový song. Ešte mi chýbajú 2 pesničky, aby som dokončil môj prvý album,“ prezradil nám radostnú správu. Vyzerá to tak, že nám na slovenskej hudobnej scéne pribudla nová veľká ryba!

Rezovu novinku Dele Man si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/givilireza, YouTube