Jednou z najvýraznejších postáv Farmy X je jednoznačne blondínka Karin Dvořáková. Môže za to nielen jej podrezaný jazýček, ale aj výrazné črty vizáže. Dlhokánske blond vlasy a plné pery predsa nejde len tak prehliadnuť. Kým nedávno sme vám ukázali Karin ako čiernovlásku, teraz prichádzajú na rad ešte jej staršie fotky!

Karin je známa tým, že sa jej až tak pracovať nechce, no napriek tomu ambíciu vyhrať 75 tisíc eur nestratila. Podobne je na tom aj jej kolega Juraj Solčanský, zrejme aj preto si počas bačovania na farme najviac rozumel práve s Banskobystričankou.

Karin Dvorakova

Ich vzťah bol ale nedávno naštrbený, Jurovi sa totiž nepáčilo, že Karin jedného dňa ich ďalšieho spolubojovníka Miša Gajdošecha ohovára a na druhý deň sa mu pchá do zadku, čo vyústilo do slovnej prestrelky. Viac si môžete prečítať — TU —

Karin Dvorakova

Ak sa niekomu zdalo, že sa Jurovi barmanka páči, po tom, ako ju začal pred Mišom ohovárať, všetkých vyviedol z omylu. „Kto Karin sa mi ľúbi? Čo sa zobudí a vyzerá ako včela dopichaná úľom?“ Nuž, možno keby videl mladík z Nitry, ako vyzerala 25-ročná dračica predtým, než si dala nafúknuť ústočká, možno by zmenil názor. Na záberoch, ktoré boli stránkou jobformodels.eu publikované v roku 2014, bola totiž Karin omnoho prirodzenejšia, než je dnes. A podľa nás žiadne zväčšenie pier ani nepotrebovala, no nie?

Karin Dvorakova Karin Dvorakova Karin Dvorakova

Zdroj/Foto: jobformodels.eu, YouTube