Martin Jakubec bezpochyby patrí medzi najkontroverznejšie postavy nášho šoubiznisu. Faktom ale ostáva, že napriek veľkej kritike okolia, tento človek veľmi dobre vie, ako zaujať. Najnovšie prichádza s exkluzívnou ponukou, ktorá by mohla určitej skupine ľudí zmeniť život.

Populárny spevák a producent už v minulosti dokázal vyvolať poriadny rozruch – či už išlo o extravagantnú svadbu s Božankou Verešovou, otvorenú výzvu do súboja v ringu alebo verejné navážanie sa do známych slovenských celebrít. Jakubec presne vie, ako na seba strhnúť všetku pozornosť.

Jakubec

Tentokrát však hudobník na svojom profile na sociálnej sieti uverejnil ponuku, ktorá má potenciál osloviť širšiu skupinu verejnosti. Čerstvý ženáč sa totiž prezentuje ako úspešný mentor, pričom by ľudí chcel priviesť k vysokým zárobkom. ,,Úspešní ľudia vedia pomáhať menej úspešným, ak sa s nimi dá pracovať a sú schopní počúvať skúsenejšieho lídra. Koľko zarábaš denne? 20 eur? 50 eur? Skús so mnou zarobiť denne 100 – 200 eur. Ponuka platí pre ľudí vo veku 35 – 55 rokov,“ Martin vypustil do éteru nanajvýš zaujímavú ponuku.

Pokiaľ teda vy alebo niekto vo vašom blízkom okolí spĺňate uvedené kritériá, netreba dlho váhať – v prípade záujmu stačí známeho Slováka len kontaktovať. Možno si pod pod jeho vedením poriadne prilepšite.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jakubec

Zdroj/Foto: Instagram/martinjakubec_official