Stále ste nenašli svojho „pána Božského“? Alebo ste uviazli v náruči toho nesprávneho?

Život ako v bavlnke, ideálny vzťah s ideálnym partnerom. Sen alebo blízka skutočnosť? Mnohé z nás sú single a márne čakajú na toho pravého. Avšak, existuje vôbec? S pribúdajúcimi rokmi pribúda aj obava z premárneného života čakaním na toho dokonalého. Čo urobiť, aby sme ho čo najskôr stretli?

Zmeňme svoje nároky

Naozaj ho chcete? Toho pána dokonalého, úžasného vo všetkých smeroch? Nebola by to po čase nuda? Toľko dokonalých „Ú“ vo všetkých smeroch?

Môžete tvrdiť, že nie ste žiadne naivné husičky, ktoré neberú hneď prvé chúďa, na ktoré natrafíte. Držíte sa motta: „radšej sama ako s niekým“ ? To je síce pravda, ale… Keď sa bezhlavo zamilujeme, zbožňujeme na tom druhom všetky nedokonalosti. Veď predsa, tie robia človeka výnimočným. Avšak pozrime sa na to zo štatistického pohľadu. Ten nie je dvakrát príjemný, najmä pre ženy v tom najzrelšom veku. Podľa tej mrchy- štatistiky to totiž vyzerá tak, že ideálny partner je už buď po smrti alebo zadaný. Tak máme teda nádej? Existuje pre nás ideálny muž a ako ho spoznať?

Ideálny je ten, ktorý nám neutečie

Zle sa to číta? Vysvetlenie je jednoduché. Muž, ktorému nerobí problém odísť bez následkov a vysvetlenia aj v deň svadby už nie je slepo zamilovaný a nehrozí, že keď po svadobnej hostine vytriezvie zo svojej opice, tak utečie. On prichádza bez záväzkov, ako napríklad neželané dieťa, finančné či iné problémy. Všetko to robí zo slobodnej vôle, s ktorou môžete počítať naozaj, naozaj na dlho! Takže, tohto „PÁNA BOŽSKÉHO“ sa držte a už ho nepusťte.

Foto: Facebook