V našej spoločnosti sa nachádza naozaj už len málo ľudí, ktorí môžu povedať, že sa ochoreniu Covid-19 úspešne vyhli. Známa exfarmárka s ním bojuje dokonca druhýkrát, pričom aktuálny priebeh je podľa jej slov omnoho horší, ako bol pri prvom pozitívnom teste.

,,4 dni modlenia sa, len nech dýcham a nech sa mi nezhorší stav…,“ prihovorila sa fanúšikom na Instagrame Beáta Rusnáková, ktorá sa preslávila vďaka účinkovaniu v 12. sérii Farmy. Bejba priznala, že ju raz už nebezpečný Covid-19 premohol, a to v decembri 2020. Vtedy však ani poriadne necítila, že je chorá.

,,Nuž teraz je to úplne iné… dva dni neustálych horúčok, zimnica a bolesti celého tela, zadýchanie, len čo prejdem na wc, a neustále silné búšene srdca a budenie v noci s pocitoom, že skončím na ventilácii… Nečakala som, že 22-ročný človek môže dopadnúť takto zle, však vraj je to len chrípka,“ priznala na rovinu utrápená kráska.

Bea ďalej uviedla, že aj keď si myslí, že je jej lepšie, o hodinu sa všetko zmení. Ľuďom preto odkazuje, aby si na seba dávali pozor. ,,Toto ochorene je nevyspytateľné a neviete, aký priebeh budete mať práve vy a aké postcovidové následky to môže obnášať do budúcna, čo ma straší najviac.. naozaj je to poriadny zásah pre organizmus…,“ napísala rodáčka z Veľkého Krtíša. Bejba, prajeme skoré uzdravenie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/bejba99