Eva Strážnická (rod. Zelníková) sa do povedomia verejnosti dostala prostredníctvom vidieckej reality šou s názvom Farma. Po opustení brán drsnej televíznej súťaže s mastnou finančnou odmenou ju čakalo obdobie plné lásky. S jej partnerom totiž ohlásili zásnuby a následne prišla na rad i samotná svadba.

Eva po vypadnutí z farmárskej šou rozhodne nezaháľala. Mladá podnikateľka z Kysuckého Nového Mesta sa pustila do prosperovania svojho zabehnutého obchodu s oblečením, a tak v centre historického mesta Žilina pribudla pod krídlami známej blondínky nová prevádzka. K módnemu biznisu však pracovitá kráska pridala i poradenstvo o zdravom životnom štýle, v dôsledku čoho sa pri jej mene začína častokrát skloňovať slovo „workoholizmus“.

Eva Strážnická v jej obchode v Žiline

Toto prílišné pracovné nasadenie tak v očiach fanúšikov vyvolalo jasnú otázku: Plánuje Kysučanka niekedy na materskej dovolenke zmierniť podnikateľské tempo? Na jednu z týchto správ sa rozhodla Eva verejne zareagovať, čím potešila a prekvapila množstvo svojich obdivovateľov.

Myslím, že tak rok by som ešte chcela počkať,“ otvorene prehovorila Zelníková na reči o tehotenstve, pričom uviedla i dôvod, kvôli ktorému nateraz plánovanie dieťaťa odkladajú. „Máme veľa roboty a rozbiehame veľa nových projektov,“ vysvetľovala pred očami tisícov fanúšikov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Okrem toho bývalá farmárka priznala, že napriek návalu povinností by sa takejto radostnej správe rozhodne nebránila. „Keď príde, tak príde. Budeme len šťastní,“ dodala aj v mene svojho manžela Matúša.

Eva po boku jej manžela Matúša Strážnického
Reakcia Evy Strážnickej (Zelníkovej) na otázku o tehotenstve

Zdroj/Foto: Instagram/Eva Zelníková (Strážnická)