Charizmatická blondínka sa bude čoskoro vydávať a oblečie si svadobné šaty! Bývalú farmárku priateľ požiadal o ruku, no s krásnym aktom prišiel aj nečakaný problém. 

Dada Urbanová sa do očí verejnosti dostala vďaka účinkovaniu vo Farme X, kde na televíznom statku mohla ukázať svoje zručnosti. Aj keď sympatická Slovenka šou nevyhrala, účinkovanie v markizáckom programe bolo pre ňu veľkou skúsenosťou, na ktorú nikdy nezabudne.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jedným z krásnych okamihov v živote bol pre poledancerku určite i romantický pobyt v Taliansku, kde sa influencerka zasnúbila. ,,Najviac autentická fotka a pre mňa najviac emotívna. Aj keď prsteň nebol hneď na svojom správnom mieste, srdce ÁNO! Tento moment predčil všetky moje očakávania. Nemáme žiadne fotky, žiadne videá, iba spomienky. Len ja a on a Rím,“ prezradila markizáčka, ktorej priateľ sa pri kúpe „snubáku“ netrafil do veľkosti. Šperk si tak budúca nevesta mohla nasadiť iba na malíček. Aj napriek malému faux pas ostane táto chvíľa pre Dadu nezabudnuteľná. Snúbencom srdečne gratulujeme!

dada urbanova

Zdroj/Foto: Instagram/urbanovadada, markiza.sk