Sympatická brunetka Jana Hrmová sa preslávila vďaka reality šou Farma, ktorej sa zúčastnila hneď dvakrát. V súťaži vynikala skôr svojimi ženskými prednosťami ako pracovnými výkonmi a inak tomu nie je ani mimo kamier. Úspešná vizážistka sa rada pýši pikantnejšími ,,selfiečkami“, no tento raz išla úplne donaha! 

22-ročná Janka sa napriek svojmu mladučkému veku môže pýšiť poriadnou dávkou ženskosti a se*epílu, a tak sa niet čo čudovať, že je snom mnohých mužov. Sympatická brunetka si je veľmi dobre vedomá svojich kvalít a verných fanúšikov pravidelne zásobuje príťažlivými zábermi v plavkách či odvážnejších outfitoch. Tentokrát sa však vyzliekla pred objektívom svojej dobrej kamarátky a šikovnej fotografky Niny Skalíkovej, ktorá sa s touto novinkou okamžite pochválila na svojom Instagrame.

Fotografka Nina, ktorá fotila už aj Twinsky, Veroniku Ostrihoňovú, Miss Slovensko 2017 Hanku Závodnú či Nelu Slovákovú nepridala žiadny ďalší záber ani bližšie vyjadrenie. Janku však fotí pravidelne a dôverný kamarátsky vzťah bude zrejme aj dôvodom, prečo exfarmárka nabrala odvahu vyzliecť sa pred objektívom. Či budú Jankine fotky slúžiť výhradne na súkromné účely alebo nimi poteší aj oči zvedavých fanúšikov ukáže až čas. :-)

Zdroj/Foto: Instagram/ninaskalikova, YouTube