Niekdajší hviezdny účastník reality šou Farma Reza Givili sa zaradil medzi nezabudnuteľné postavičky z markizáckej obrazovky. Jeho osobitý štýl či vtipná výslovnosť sa jasne zapísali do diváckych spomienok. Tmavovlasý fešák časom prešiel výraznými premenami vizáže a dokonca zmenil i povolanie!

Iránec Reza Givili zažiaril v piatej sérii reality šou Farma, kde si pripísal na konto viacero nezabudnuteľných hlášok a pojmov, ako napríklad „ovse“ alebo „sésky“. Hoci sa kuchárovi z povolania vtedy súťaž vyhrať nepodarilo, do zabudnutia určite neupadol.

reza givili

Obľúbený exfarmár sa po vypnutí kamier rozhodol od základov upraviť svoj život, keď najprv vystriedal zamestnanie. Rýchlo sa uchytil ako kaderník a barber a prichádzal do kontaktu s viacerými celebritami. Možno i to mu pomohlo časom naštartovať kariéru, ktorá z neho spravila celkom iného muža.

Reza sa dnes živí ako spevák a pravidelne teší fanúšičky verejnými vystúpeniami. Svojrázny šoumen prispôsobil hudobnému povolaniu i celkový imidž, kedy strojčekom upravovaný účes zamenil za dlhšie vlnité vlasy a neokrôchanú zábavu v piesňach nahradil zvodným vystupovaním. Bývalý markizák už na prvý pohľad pôsobí výrazne južanským dojmom a svoje korene vnáša i do hudobnej tvorby.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

reza givili

reza givili

Reza Givili – Taven Bachtale

Zdroj: Facebook/Reza Givili | Foto: Facebook/Reza Givili, YouTube, Instagram/Givilireza