Michal Gajdošech sa stal jedným z účastníkov desiatej série Farmy X, ktorí to dotiahli až do finálového týždňa. Na celkovú výhru mu síce sily nestačili, no napriek tomu si aj po vypnutí kamier plní veľké sny v kariérnej oblasti. Najnovšie ale vytiahol zaujímavý záber zo súkromia, ktorým potešil nejednu slečnu.

Ako jeden z oficiálne najkrajších mužov planéty sa Michal Gajdošech často a rád vo Farme predvádzal, pričom na statku nemal problém ukazovať ani odhalené telo. Ženské pokolenie si tak neraz prišlo na svoje a na vytrénovanej postave krásneho svalovca išlo oči nechať. Mišo ale nie je jediným fešákom v rodine – skúsený model doma „ukrýva“ brata, s ktorým majú výborné vzťahy.

Miso Gajdosech

Fešný športovec ukázal svojho brata Martina, s ktorým si, čo sa vzhľadu týka, určite navzájom nemajú čo závidieť. Obaja chlapci sú poriadni sympaťáci a pri pohľade na nich vám napadne jediné – toto sú dvojičky?! Podoba medzi nimi je totiž neskutočná. Slovenských sympaťákov spájajú nielen podobné črty tváre, ale tiež príťažlivé vyšportované krivky či láska k pózovaniu pred objektívom. Milé dámy, nech sa páči – bratia Gajdošechovci v plnej kráse!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Miso Gajdosech

Gajdosech

Foto: Instagram/Migajdo, Magajdo