V reality šou Farma sa vystriedalo už viacero moderátorov. Po Kvetke Horváthovej Eve „Evelyn“ Kramerovej prišiel rad aj na uznávaného herca Mareka Fašianga. Zdá sa však, že jeho pôsobenie čelí ďalšej kritike.

Je to len pár týždňov, odkedy televízia Markíza avizovala osvieženie vidieckej súťaže novým moderátorom. Po 11-tich rokoch vysielania, konkrétne od roku 2011, je to po prvýkrát, čo sa tejto funkcie zhostil muž.

Mareka môžeme na obrazovkách vidieť najmä počas duelových rozstrelov a konfrontácií s duelantami. Na statku sa objavuje len zriedka, a to vďaka novej pomocníčke Alici, umelej inteligencii.

Kritika zo strany bývalej účastníčky

Fašiangove moderovanie nenechalo chladnou ani Petru Pajákovú, bývalú farmárku z 13. série. Tá sa pred kamerami dlho neohriala, keďže jej zdravotné problémy neumožnili pokračovať v boji o finančnú odmenu. Napriek tomu si servítku pred ústa nedávala.

„Chýbajú mu emócie,“ predhodila na adresu seriálového otecka. „Asi chceli zmenu, ale mám pocit, že sa nepodarila.“ Aby toho nebolo málo, fanúšikov na sociálnej sieti taktiež nechala vyjadriť svoj názor, a niekoľko negatívnych reakcií s radosťou prezdieľala. „Asi čakali, že ľuďom sa bude veľmi páčiť, ale stal sa opak,“ dodala otvorene.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/Petra.Pajakova, Farma.Markiza