Bývalá účastníčka markizáckej Farmy Lucia Gachulincová patrila už počas pobytu na statku medzi veľmi výrazné postavy. Preslávil ju nielen krásny vzhľad, ale i románik s farmárom Dávidom, ktorý sa prebojoval až do finále. Po ich rozchode sa pôvabná Lula rozhodla preraziť vlastnou cestou, pričom fanúšikov neraz dokáže poriadne prekvapiť i ohúriť.

Ex-farmárka sa po skončení šou vydala na dráhu poradkyne v oblasti líčenia, chudnutia či zdravého životného štýlu. Postupom času sa jej nespočetné množstvo príspevkov a motivačných videí stáva inšpiráciou pre mnohé ženy túžiace zmeniť nielen svoj zovňajšok, ale i smerovanie vlastného myslenia.

Lucia Lula Gachulincova

Napriek tomu, že Lule to s mejkapom ide skutočne parádne, mnohí ľudia ju už neraz žiadali, aby sa ukázala aj bez silnej vrstvy líčidiel. Sebavedomá brunetka napokon týmto prosbám vyhovela a predviedla sa tak, ako ju bežne na ulici zrejme neuvidíte.

Nádejná markizácka herečka sa totiž zapojila do šíriacej sa instagramovej výzvy známej pod názvom „Búram instagramové ideály“, ktorej princípom je zverejňovanie fotografií bez použitia filtra či mejkapu. Po vzore mnohých ďalších žien sa teda aj Lula rozhodla odhaliť svetu prirodzenú tvár. Za tento počin si už stihla vyslúžiť tisícky lajkov a nemalé množstvo obdivných komentárov, pričom nadšení obdivovatelia tejto šikovnej slečny sa zhodujú v tom, že aj bez líčidiel je z Luly skutočne krásna žena.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Lucia Lula Gachulincova

Lucia Lula Gachulincova

Zdroj/Foto: Instagram/Llnzz