Ex-farmári Reza Givili a Miriam Pribanič, alias Bubica, sa snažia oprášiť zašlú slávu a vyžmýkať z nej čo najviac. O Iráncovi Rezovi, ktorý sa istú dobu snažil preraziť aj ako spevák, nebolo dlhšie nič počuť, rovnako ako o jeho niekdajšej súperke Bubici. Dvojica sa však teraz snaží zarobiť na novom biznise s realitami! 

Iránca Rezu Giviliho (31), ktorý sa živí ako kuchár a príležitostný spevák, zrejme už nebaví obracať sa pri hrncoch, a tak na svojom Facebooku zverejnil takéto zaujímavé ponuky:

Exotický farmár, ktorý istý čas bavil svojimi hláškami celé Slovensko, sa zjavne snaží rozbehnúť vlastný biznis s realitami, no netušil, že ho predbehne práve jeho niekdajšia súperka Miriam Pribanič ,alias Bubica. Tá najnovšie ponúka ubytovanie v dvoch vynovených apartmánoch neďaleko Chorvátskeho mesta Rijeka, ktoré vznikli vďaka prestavbe starej maštale. Nový kšeftík si dokonca stihla poistiť vyhlásením ,,zdieľacej“ súťaže, ktorej výhercov odmení bezplatným víkendom práve v spomínaných apartmánoch.

Ex-farmári sa snažia pozostatky svojej slávy využiť naozaj kreatívnym spôsobom, a to ako sa im bude v novom biznise dariť, ukáže až čas. Každopádne im držíme palce. :-D

Zdroj/Foto: Facebook