Ewa Farna, obľúbená česká speváčka poľského pôvodu, oslávila svoje 24. narodeniny. Krásna ako nikdy predtým, skúsenejšia a zrelšia privítala s úsmevom ďalší rôčik svojho života. Ewa jednoducho ,,starne“ do krásy, a to je predsa snom každej ženy!

Ewa Farna, talentovaná speváčka od našich českých susedov, oslávila 12. augusta svoje 24. narodeniny. Na svojom instagramovom profile zverejnila narodeninovú fotografiu, na ktorej žiari šťastím a je v dokonalej forme! V minulosti mala totiž problémy s kolísavou váhou, na ktorej si „zgustli“ hlavne médiá, no mladá žena si z toho ťažkú hlavu nikdy nerobila. Cvičí, potí sa a výsledok sa dostavil.

Komu sa nelení, ten chudne!

Ewa Farna mala narodeniny.

Ewa práve koncertovala v Ostrave, keď sa na Instagrame zdôverila fanúšikom so svojimi narodeninovými pocitmi i originálnym „plechovkovým“ darčekom: „Ďakujem za super narodeniny! Na pódiu, robiac to, čo milujem, ešte k tomu kúsok od domova v Ostrave. Od teamu som dostala krásnu kyticu s 24 slnečnicami, od môjho Milovaného krásnu kvetinu a vyrobil mi opasok z viečok plechoviek… looove it, vždy som taký chcela! K tomu tony darčekov od fanúšikov a proste tá atmosféra – ja to milujem. Ďakujem všetkým, ktorí si spomenuli. Vaša Stará Baba“

Všetko najlepšie, Ewa!

Ewa Farna oslavuje.

Ewa Farna oslavuje.

Ewa Farna – Mám boky jako skříň

Zdroj/Foto: Instagram | Video: YouTube