Koncom februára Ewa Farná šokovala celú československú scénu, keď prostredníctvom svojho nového videoklipu ku skladbe Ta o nás oznámila svoje tehotenstvo. Po radostnej správe však speváčka opäť prekvapila – ukázala sa tak, ako ju pán boh stvoril, pričom ostatným ženám radí to isté.

Aktuálny baby boom neobišiel ani českú speváčku Ewu Farnu, ktorá už dokonca prezradila aj to, že v jej brušku rastie chlapček. Krátko po prepuknutí šťastnej noviny ale tehuľka na svojej sociálnej opäť šokovala, a to počas Medzinárodného dňa žien.

ewa farna

Krásna brunetka sa rozhodla, že na MDŽ ukáže fanúšikom svoje prirodzené ja a pokúsi sa k tomu inšpirovať aj ostatné dievčatá, ktorých profily sú zaplnené samými vyretušovanými a prefiltrovanými fotkami. ,,Tu som. Nenamaľovaná, nevyfiltrovaná, neučesaná a aj tak milovaná. Rodinou, mužom i sebou. Áno, mám sa rada a každá z nás by mala,“ začala príhovor 25-ročná hudobníčka.

Ewka si myslí, že by sme si síce mali uvedomovať svoje chyby a pracovať na nich, ale zároveň by sme mali vidieť i prednosti, ktorými disponujeme. Na margo toho podotkla, že ona má napríklad rada svoje prirodzene dlhé vlasy a husté riasy. ,,Často sem hádžeme krásne fotky, všetci sa radšej vidíme krajší a lepší, než naozaj sme. A tak je potrebné občas ten Instagram vyvažovať realitou a nájsť v nej tú krásu. Realita je totiž taká, ako sa ju rozhodnem vidieť,“ uviedla speváčka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Na záver dodala, aby sme sa mali rady nielen také, ako sa prezentujeme na Instagrame, ale aj v reálnom živote. S týmito slovami tak rozhodne musíme súhlasiť, pričom mnohé dievčatá by si z budúcej mamičky mohli brať príklad.

Zdroj/Foto: Instagram/ewa_farna93