Eva Kramerová sa stala novou moderátorkou reality šou Farma. V jubilejnej sérii tak nahradila ostrieľanú a obľúbenú tvár Kvety Horváthovej, čo mnohých divákov televízie Markíza vôbec nepotešilo, práve naopak. 

Fanúšikovia vidieckej súťaže vyjadrili svoj názor na sociálnych sieťach, kde sa do komičky Evelyn mnohí nechutne navážali„95% ľudí je proti tejto …! Prečo ľudí radšej nevypočujete? Chcete, aby Farma stratila sledovanosť? Aby táto séria bola najhoršia? Nech sa páči,“ reagoval jeden z rozhorčených sledovateľov.

Na tieto negatívne ohlasy sa pred časom rozhodla zareagovať samotná Evelyn v príspevku, ktorý si môžete spätne prečítať >>>TU<<<. Svetlo sveta dokonca uzreli prvé zábery z Evinej farmárskej premiéry, a to konkrétne z jej súboja s kravou menom Malina.

Ako sa však zdá, ohlasy neprajníkov známu humoristku viac nezaujímajú. Kramerová sa totiž netají tým, že moderovanie tak veľkého projektu je pre ňu obrovskou novinkou a stres či nervozita sú v tomto prípade pochopiteľné.

Najnovšie dokonca prehovorila o trapase z hneď prvých momentov natáčania. Po príchode celebrít a „obyčajných“ farmárov ich Evelyn privítala slovami, na ktoré tak skoro nezabudne. To, aký brept sa jej podaril, sa dozviete vo videách!

 

 

 

 

 Foto: Instagram l Video: Streamable.com, Instagram