S desiatou sériou Farmy prišli nové pravidlá, noví súťažiaci, nová kritika, nová radosť a v neposlednom rade aj nová moderátorka. Farmársku stálicu Kvetku Horváthovú totiž nahradila Evelyn, o čom do poslednej chvíle nevedela ani samotná Kvetka. Krátkovlasá Markizáčka však nebola jediná, komu komička z Dolného Kubína vyfúkla džob.

Ešte pred pár týždňami figurovalo meno Evelyn na zozname účinkujúcich tretej série šou Tvoja tvár znie povedome, na ktorú sa blondínka tešila. Avšak v hodine dvanástej prišla ponuka z Farmy. A hoci to bolo ťažké rozhodnutie, komička pred pompéznymi hudobno-tanečnými vystúpeniami uprednostnila statok a svoju účasť v Tvojej tvári tak nakoniec zrušila.

Evelyn

Nenahradila len Kvetku

Evelyn však vo Farme nenahradila len post Kvetky Horváthovej. Pozornému uchu totiž neušlo, že sa jej hlas ozýva aj počas záberov, na ktorých ju nevidno. Presne tak, z prostorekej komičky je po novom nielen moderátorka, ale aj komentátorka, ktorá na tejto pozícii vyminola Dušana Szaba.

Informáciu povtrdila i PR manažérka Michaela Hircová. „Koncept Farmy prešiel kompletnou zmenou a s tým súvisí aj nová pozícia Evelyn, ktorá farmárov sprevádza životom na Farme. Práve preto hlas, ktorý komentuje ich konanie, patrí práve jej.“

Evelyn

Zdroj: Topky.sk | Foto: Facebook