Evelyn posledné mesiace doslova žiari, pod čo sa rozhodne podpísal i fakt, že sa jej podarilo schudnúť. Na svoju adresu tak schytáva samé komplimenty, ktoré ju neobišli ani od moderátorov Telerána, kde zavítala dnes ráno – Lenku a Romana zaujímal okrem iného aj Evkin recept na štíhlejšiu líniu!

Moderátorka Farmy X a zároveň očakávanej jedenástej série obľúbenej reality šou prešla posledný polrok výraznou premenou. Nielenže sa pýši menšimi prsiami, ktoré si nechala chirurgicky upraviť, ale i celkovo novým telom – na ňom už ale Evelyn musela zapracovať sama. To, ako sa známej blondínke podarilo schudnúť, prezradila v rannej šou TV Markíza.

evelyn schudla

Aj v prípade Evy Krámerovej spočíva základ úspechu v strave. ,,Jem pravidelne a nejak rozumne,“ začala všeobecne obľúbená komička, ktorá neskôr prešla ku konkrétnostiam. ,,Mne pomohol metabolic balance, to je taká vec, že človek je bielkoviny hlavne a je trikrát do dňa. Toto je pre mňa akože ideálna cesta,“ podelila sa s televíznymi divákmi o svoj recept.

Evelyn

Ako sa ďalej Evelyn vyjadrila, jej cieľom bolo najmä zlepšiť si stravovacie návyky tak, aby sa ich vedela držať celoživotne. ,,Idem v tom, lebo mi vyhovuje tá strava. Lebo nie som unavená z jedla, a to je podľa mňa strašne dôležité sa najesť a nebyť poldňa unavený z toho,“ uviedla usmievavá kráska, ktorá sa ešte donedávna ako mnoho iných žien taktiež trápila rôznymi diétami.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza/Teleráno | Foto: Instagram/evelynfresh, telerano