Nenosí veľkosť 36, no i tak je kočka, ktorá má pozitívnej energie na rozdávanie. Napriek tomu, že je Eva Krámerová kvôli svojim kyprejším tvarom často pod drobnohľadom kritiky, ona si z toho ťažkú hlavu nerobí.

Evelyn sa už nejaký ten rôčik pohybuje na očiach verejnosti, pričom k tomu, aby sa stala populárnou dokonalé miery nepotrebovala. Práve naopak – blondínka z Dolného Kubína si srdcia ľudí získala svojou prirodzenosťou, bezprostrednosťou a v neposlednom rade svojským humorom.

Evelyn

Nedokonalá postava však z Evelyn často robí terč kritiky, naposledy si napríklad do nej kopla česká módna kritička Františka Čížková, ktorá negatívne okomentovala jej look na Plese v opere. Moderátorka Farmy X si našťastie negatívne komentáre k srdcu neberie. ,,Ja si myslím, že kritika je prirodzená vec, pretože každý máme svoj subjektívny vkus, takisto ako ja si dovolím niekedy zakritizovať, tak aj ostatní,“ myslí si Eva, ktorá ale na druhej strane priznala, že už kvôli hejtom plakala i do vankúša.

Evelyn

,,Nie sme všetky 36 a je to v poriadku. Sme ženy, každá jedna sme istým spôsobom krásne a ja to prijímam a vidim, že ľudia to tak neprijímajú, to ma zaskočilo, ale beriem to tak, že áno, toto je život,“ vyjadrila sa známa Slovenka.

Kilečká navyše však Evelyn nebránia v tom, aby občas siahla po vyzývavejších outfitoch. Ako sama prezradila, cíti sa v nich komfortne. ,,Žena, ktorá nie je 36-tka, môže byť nádherná. Môže sa cítiť dobre v minisukni, vo veľkom výstrihu, v obtiahnutom niečom,“ uviedla komička. Ďalej dodala, že so sebou žije 24 hodín denne, preto hlavne ona sama musí byť so sebou spokojná bez ohľadu na to, čo o nej hovorí neznámy človek, a to by si mala uvedomiť naozaj každá žena, ktorú viac či menej sužujú nejaké komplexy. Celý rozhovor s Evelyn pre Nový čas si môžete pozrieť vo videu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/evelynfresh