Všetko má svoje pre a proti. Tak ako svetlá reflektorov prinášajú úspech, popularitu či nových fanúšikov, tak dokážu do života priniesť smútok, ľútosť a žiaľ. So slávou ide totiž ruka v ruke i závisť a nepríjemné komentáre okolia. Neobišli ani známu komičku Evelyn, ktorá nás už od septembra bude sprevádzať desiatou sériou Farmy.

Po tom, ako televízia Markíza oznámila šokujúcu novinku, že na poste moderátorky Farmy vymení stálicu Kvetku Horváthovú za Evu Krámerovú, rozpútala sa okolo týchto dvoch dám šialená detaba. Kým jedni sa z Evelyn tešia a nevedia sa dočkať toho, ako vnesie do šou originálny humor, iní na nej nenechali nitku suchú a svoju nespokojnosť s jej účasťou dávajú komičke patrične najavo.

Farma

Zvláštne sa ten život formuje…

Evelyn je síce veselá kopa a vždy ju vidíme usmiatu a dobre naladenú, no ani ona nie je z kameňa, a preto sa jej negatívne reakcie dotýkajú. Zo svojich pocitov sa vyliala fanúšikom na Instagrame a napriek tomu, že sa snaží byť nad vecou a zlý feedback od neprajníkov si nepripúšťať, z jej slov cítiť bolesť. Pri ich čítaní vám bude blondínky až ľuto.

„Papulky, zvláštne sa ten život formuje… keď máš pocit, že ideš rovno po bezpečnej ceste a zrazu za rohom ťa čaká zákruta – a ty nestíhaš reagovať a padáš a kotúľaš sa a hovoríš si, že what the fuck just happend ? A potom sedíš celá taká doráňaná a rozmýšľaš, prečo sa ti toto stalo a prečo sú “proti tebe” už aj tie cesty a tie zákruty!“ na margo kritiky zareagovala nová moderátorka Farmy.

Nakoniec ale svoj príspevok Evelyn ukončila pozitívne. „Neoplatí sa nad tým dumať, proste sa normálne treba oprášiť a normálne treba ísť ďalej, aj keď máš chuť sa nad tým stavom veľkolepo rúcať, treba sa vrátiť na tú cestu alebo zvoliť inú, prečo to tak je, sa dozvieš – a všetko ti to zapadne jak jedna pucla. Ja len tak, že život by ti nenakladal, keby neunesieš, všetko je vždy tak, ako má byť.“

Farma

Evelyn, hlavu hore!

My si však myslíme, že nie je dôvod na nejaké depky. Veď neprajníci tu vždy boli a budú – pri všetkom a pri všetkých. Ľudí vysielajúcich negatívnu energiu si všímať netreba a zvlášť nie v prípade Evelyn, ktorá má na Slovensku obrovskú základňu fanúšikov. Blondínka z Dolného Kubína sa predsa vo Farme určite postará o poriadnu zábavu, dôkazom čoho sú minimálne prvé zábery z natáčania.

Zdroj/Foto: Instagram