Eva Krámerová, ktorú väčšina eviduje pod prezývkou Evelyn, sa v auguste uplynulého roka zaradila k single dámam, keď si so svojím dlhoročným priateľom Petrom dali zbohom. Známou blondínkou tak pred Valentínom lomcujú rôzne pocity, ktoré budú poznať asi len slobodné ženy.

,,Valentín sa blíži… už teraz mi je zle, lebo #singlenavalentína,“ stojí na profile obľúbenej komičky pri jednej z fotiek. Podobný pocit zrejme zažíva nejedna slobodná deva, ktorá sviatok všetkých zaľúbených prežije v spoločnosti seba samej, poprípade hŕstky kamošiek ospevujúcich, aké super je byť bez muža, i keď srdce hovorí niečo iné.

Evelyn

,,Vždy, keď ma chlap doničí alebo sa ním dobrovoľne doničim sama, pozerám videá, ako získať sebaúctu, potom videá, ako sa postaviť k svojim emóciám, potom riešim zranené ego, potom sa hecnem a mám pocit, že som Queen of fucking everything a že veď on uvidí, potom plačem a žerem, a potom si hovorím, že veď nemôžeš žrať, musíš vyzerať lepšie, aby ho j*blo, keď ťa uvidí, potom mažem fotky, mažem čísla, konverzácie, zahadzujem dary – aby som lepšie zabudla, potom hľadám čísla a píšem zas a potom dám v zúfalstve one night stand, za ktorý sa hrozne hanbím,“ vyliala sa zo svojich pocitov Evelyn, ktorá scenár známy zrejme každej single lady zaklincovala slovami, že by v takýchto situáciách najradšej išla na mesiac na Srí Lanku, ale keďže je to drahé, zájde aspoň na víkend k babke.

Evelyn

Počas procesu liečenia sa zo zlomeného srdca si ale na prvý pohľad vždy veselá komička uvedomila, že nie je jediná chodiaca labilnosť. ,,Isto máme každá tieto strihy a áno v ženskom svete je toto NORMÁLNE – veď aspoň je o čom debatovať, čo písať a o čom točiť :) A tak sme natočili,“ popri odhalení svojich pocitov odhalila Evelyn aj úžasnú novinku, ktorou bude jej online miniseriál.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nový projekt vtipnej blondínky má názov Rebro a bude mať premiéru už zajtra, takže na neslávne slávneho Valentína. ,,Lebo na rovinu papuľky, život nie je Se* v meste – Blahnik, Martini a Pán Božský… Život je niekedy víno Hradná Svieca, štekle od Číňana a divný Pán z Tindru… a treba o tom hovoriť, aby sme vedeli, že v tom nie sme samé,“ ukončila Evelyn, čím určite potešila nejednú ženskú dušu mysliacu si, že je „v tom“ sama.

Evelyn

Zdroj/Foto: Instagram/evelynfresh