Slovenská komička, moderátorka a príležitostná herečka Eva Kramerová sa rozhodla opätovne zredukovať svoju hmotnosť. Počas posledných rokov sa totiž Evelyn znovu dostala do nechcených čísel.

Evelyn bojuje s váhou celý život. Niekedy má prísny režim, inokedy z neho povolí a užíva si všetky dobroty bez obmedzenia. Tentokrát sa známa kráska osobnú výzvu rozhodla zverejniť na instagramovom profile. Jej cieľom je stratiť celých 15 kg hmotnosti, čo vôbec nie je málo.

„Je prvý deň školy a ďalší deň pre nás obyčajných ľudí, neštudentov, a ja si hovorím, že aj ja mám chuť niečo začať a normálne idem vyhrotiť výzvu. Bola som si dnes po jedlo, dnes sme dali váženie, neviem čo, veľká nastavovačka. Ja som tak zistila, takto nezistila, vedela som to dobre už dávno, že ale dosť som na to kašlala, že ja takých 15 kg musím schudnúť, že až no,“ hovorí aktuálna ryšavka vo svojom videu.

Svoju postavu chcela mať Evka o čosi ľahšiu už počas leta, no sama priznáva, že nie všetko išlo tak, ako si predstavovala. „Akože boli veľké plány, že tých 15 kíl budem mať dole v auguste. Som mala normálne pripravené veci, že proste sa budem obliekať, a tak. Nestalo sa, lebo veľké plány boli aj veľké problémy a naozaj nič neulahodí vlastne duši viac ako jeden cookies. Malý cookies, veľké kalórie,“ vysvetľuje Evelyn.

Napriek neúspechu sa komička bude snažiť o dosiahnutie svojej vytúženej hmotnosti práve najbližšie mesiace. Čas si dáva do konca tohto kalendárneho roka. „Nevadí, do konca roka sú stále štyri mesiace. Štyri mesiace do konca roka, to by v tom čert bol, aby som to nevyhrotila takto,“ dodáva. Fanúšikom Evelyn odkazuje, že akonáhle ju uvidia so sladkosťou v ruke, majú ju podľa jej slov nakopať. Taktiež ich žiada o pripojenie sa k jej výzve. Ako to celé dopadne, zistíme v decembri.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: Instagram/evelynjefresh