Vôbec vám nebudeme klamať. Milujeme Evelyn, či už pre jej humor, krivky, tanečné umenie alebo len odhodlanie byť sama sebou. Byť dokonalou bez akýchkoľkvek filtrov, pretvarovačiek a vykradnutých názorov. Eva je jednoducho uragán spokojnosti, ktorú jej môžu závidieť i ženy, ktorým zrkadlo každé ráno potvrdzuje, že sú tými najkrajšími na svete! 

Trend súčasnej dokonalosti nám prikazuje, že skutočne v kurze je len ten, kto má na Instagrame najcoolovejšie fotky, tisíce sledovateľov a len tie najpozitívnejšie komentáre plné srdiečok. Je to však skutočne tak? Kým sa mnohé z nás denne naháňajú za TOP snímkami, ktoré vyberú zo stoviek záberov, iné si uvedomujú, že sociálne siete sú len pozlátkom reálnych životov a mnohokrát sa ani náznakom nepribližujú k skutočnej realite.

Vynikajúci status o tom napísala Evelyn, komička a onedlho aj nová hviezda šou Tvoja tvár znie, s ktorým naplno súhlasila aj speváčka Emma Drobná. Tu je jeho prepis v plnom znení a my za ním kričíme len hlasné „AMEN!“

„Niekedy sa kukám na Instagram ako asi každý z vás a hovorím si: Naozaj? Naozaj sú všetci takí happy a lovujú svoj lajf? Naozaj piť bubliny na jachte je šťastie? A čím ďalej, tým viac ľudí vidím, ktorí sa pozerajú na IG a hovoria si “čo robím zle”? Iba chcem naznačiť to, že všetko, čo tu vidíme, je tak trochu ilúzia. A potom sa porovnávame, a potom sme smutní, že prečo my nemáme to, čo ostatní… Jasné, že sa nikto nepochváli tým, že má naho*no deň, že prekonáva ťažký rozchod alebo má šéfa, ktorý mu dnes dodrbal ešte ďalšie tri nedele. Ja iba chcem povedať, že nerobíte nič zle, len to robíte inak – neporovnávať sa a žiť autenticky svoj život je to najväčšie šťastie a garantujem, že je to lepší pocit ako nová Chanelka!
A aby som bola teda autentická – podľa mňa je táto fotka krásna, lebo milujem západ slnka, je to jedna z mojich najobľúbenejších veci na svete… ale to nemení nič na fakte, že som sa v ten deň vytočila do biela a spravila scénu – môj frajer tomu hovorí vyšilovka. Tým som chcela povedať, že každá vypózovaná fotka na Instagrame má svoj príbeh, ktorý nie je až taký glamurózny.“

Zdroj: Instagram