Moderátorka najsledovanejšej reality šou Farma si zjavne veľmi dobre uvedomuje, že je publiku čoraz viac na očiach. Eva Kramerová, známa pod prezývkou Evelyn, preto nenecháva nič na náhodu a krátko po dovŕšení 30-tky sa odhodlala na prvý zákrok na tvári.

Návštevy estetických kliník nie sú v radoch celebritných dám ničím ojedinelým, no nie každá žienka túži po obrích perách či výrazne plastikovom vzhľade. Veselá rodáčka z Oravy stavila v úvode len na miernu úpravu, keď sa túžila zbaviť neželaných vrások.

evelyn

Hviezdna markizáčka zašla krátko po skončení natáčania dvanástej série Farmy za odborníčkou, ktorá jej túžbu ochotne splnila. Cieľom bolo vyhladiť jamky na jednej strane čela, vynárajúce sa pri zdvihnutí pravého obočia.

Evelyn

,,Priznám sa, že som si ďobla botox do čielka. Ja som v tomto dosť zásadová, žiadne zákroky do 30 a keď opravovať, tak len vrásku. Takže dnes mi taká včelička ďobla do čielka a ja nebudem mať tú jamu nad pravým obočím,“ zdôverila sa komička, moderátorka a herečka v jednej osobe, ktorá tak v úpravách tváre absolvovala svoju premiéru.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

evelyn

Zdroj|Foto: Instagram/Evelynjefresh