Evelyn ide poriadne karta! Nielenže v populárnej reality šou Farma nahradila moderátorku Kvetku Horváthovú, navyše natáča romantickú komédiu LOVEnie, v ktorej by sa mala objaviť ako Paťa – žena ľahších mravov. A aby toho nebolo málo, okrem komičky, moderátorky a herečky sa Eva najnovšie predviedla ako skvelá speváčka!

Po tom, ako TV Markíza avizovala príchod štrvtej série programu Tvoja tvár znie povedome, v zozname účinkujúcich sa vyskytlo i meno Eva Krámerová. Karty však zamiešala iná šou, a to až natoľko, že Evelyn pred ponukou Tvojej tváre uprednostnila moderovanie Farmy X.

Premiéra dopadla na výbornú

Tím zložený okolo populárnej šou však na vysmiatu blondínku nezanevrel, ba práve naopak. Ponúkol jej možnosť účinkovať v Tvojej tvári ako bonus. Z Evelyn sa tak poslednú nedeľu stala spevácka diva Diana Ross. „Spievala som naživo pred ľudmi… akoby naozaj už vo výťahu som bola v takom strese, že som nevedela, čia som… ale bola som nakoniec Diana Rossová, ako sa na Slovensku hovorí,“ vyznala sa zo svojich pocitov pred fanúšikmi na Instagrame aktuálna moderátorka Farmy.

Evelyn

My však musíme povedať, že nás Evka svojím spevom veľmi príjemne prekvapila. Nieže by sme mali voči jej vystupovaniu predsudky, no ani sme nečakali, že to na prvýkrát zvládne až tak skvele. A ako sa páčila vám?

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/evelynjefresh