Ak patríte medzi milovníčky psov, včera večer ste zrejme sedeli pri televízoroch s vreckovkami v ruke. Pre tie z vás, ktoré nevedia, o čo ide – TV Markíza priniesla na svoje obrazovky dojímavý film Psia duša. Jedným z hrdinov bol i herec K.J. Apa, ktorý stvárňoval počas istej časti života postavu Ethana. 

Film Psia má na svedomí režisér Lasse Hallström – natočil ho na základe knižného bestselleru autora W. Bruce Cameron. Celý dej sa sústreďuje okolo psíka, ktorého život nekončí smrťou. Jeho duša sa totiž po poslednom výdychu vždy reinkarnuje do iného psa, majúceho iného majiteľa.

Psia dusa

Avšak chlpáčovým prvým a rovnako tak posledným pánom bol Ethan, s ktorým ho držalo nekonečne pevné puto. Keďže dej filmu mapoval psíkov život počas dlhých rokov, aj Ethan rástol a z malého chlapca sa stal päťdesiatnik, pričom počas tínedžerských čias jeho postavu stvárňoval herec pochádzajúci z Nového Zélandu K.J. Apa.

Psia dusa

V dobe natáčania snímky mal krásavec sladkých 18 rokov a práve Psia duša bola preňho vstupnou bránou do filmového sveta. Odvtedy sa objavil napríklad v thrileri Altar Rock či kriminálnej dráme The Hate U Give. Poznať ho ale môžete aj z mysteriózneho seriálu Riverdale, kde hrá hlavného hrdinu Archiea Andrewsa. V súčasnosti má K.J. Apa 21 a musíme povedať, že za tie roky zmužnel a stal sa z neho poriadne príťažlivý štramák.

K.J. Apa

Psia dusa

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Wikipedia | Foto: Instagram/kjapa, YouTube, wallsdesk.com