Správne sa natočiť, hodiť očarujúci úsmev, podprsenka dole a CVAK?! Erotické selfie fotečky zaplavujú sociálne siete čoraz častejšie. Tiež sa na tvorbu nejakých z nich chystáte? Skôr než začnete, uvedomte si základné atribúty tohto fenoménu.

 

Komu? Prečo? Ako?

Ak už máte úmysel akýkoľvek, pred slávnostným zahájením  fotenia si stanovte, kam až vlastne chcete zájsť. Ide vám o erotickú vkusnosť alebo lacnú fotku, ktorá siaha k hraniciam p*rna? Budú vidieť aj intímne partie? Určte si vlastné hranice, pretože od nich sa bude všetko vyvíjať! (vrátane verejnej mienky na vašu osobu)

Skúška pózy

Pred zrkadlom si vyskúšajte zopár zvodných póz a variant. Pripadáte si viac sexy, keď sa na seba pozeráte z boku? A ako to teda vyzerá, keď si jednou rukou držíte mobil a tou druhou si zakrývate prsia? Pre istotu si urobte privátny casting, ku ktorému sa nalíčite a učešete.

Veľakrát sa z lacných fotiek stane reklama na erotické služby!

Miesto

V momente, kedy máte jasno o tom „čo na seba“, prichádza čas na výber vhodného miesta. Celebrity väčšinou svoje kúsky vytvoria v kúpeľní, pretože je to intímne. Ak máte rovnaké záujmy dbajte teda na detaily, aby ste na fotkách nemali vyčnievajúci záchod. Verte nám, vtedy sa jedná o trapas, na ktorom sa zabáva celý internet. Taktiež si dajte pozor na rozhádzané detské hračky, bodrel v izbe, vždy si radšej dôkladne preskúmajte priestor, v ktorom chcete fotiť!

Venovanie

So svojím erotickým aktom naložte podľa svojho vedomia a svedomia, no majte na pamäti, že čo dáte na sociálnu sieť, to vám môže byť hocikedy „ukradnuté“! Bez akéhokoľvek ospravedlnenia a postihnutia. (Veľakrát sa z lacných fotiek stane reklama na erotické služby!)

Tak čo? Už aj vás dobehla táto „moderná“ doba?

Foto: Facebook