Sympatická blondínka je už dva roky hrdou mamou princezničky Elly, ktorá robí jej a Štefanovi Skrúcanému obrovskú radosť. Erika Judínyová sa často malou dcérkou pochváli aj na Instagrame a nedávno potešila fanúšikov roztomilým videom.

Charizmatická moderátorka je dlhé roky neodmysliteľnou súčasťou šoubiznisovej relácie Smotánka, kde divákov informuje o pikoškách z celebritného sveta. Hoci sa z Eriky Judínyovej stala mama tesne pred 50-tkou, blonďavé dievčatko si užíva plnými dúškami a popri rodičovských povinnostiach sa stíha venovať aj práci.

erika judinyova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nedávno sa rodáčka z Partizánskeho zúčastnila súťaže, kde spolu s ostatnými známymi tvárami vybrala najkrajšie dievča východného Slovenska. Spoločnosť jej, samozrejme, robila aj dcérka.

,,Ella v porote na Miss Šírava, kde sedela s maminkou, Ondrom Kandráčom a jeho skvelými deťmi Emkou a Ondríkom. Najväčší zážitok mala, keď spieval tatinko,“ napísala hviezda markízy k rozkošnému videu. Na záberoch je vidieť, ako Štefan Skrúcaný vystupuje a jeho ratolesť si veselo pohupkáva do rytmu melódie. Zdá sa, že Ella má hudbu v krvi a možno aj ona o pár rokov pôjde v ocinových šľapajách.

Zdroj/Foto: Instagram/erikajudinyova, smotanka_official