Diváci Farmy už mohli postrehnúť, že mladučká Sára jedným očkom stále zabieha k Henrichovi, ktorý si ale na statku našiel inú známosť. A i keď sa dlho snažil nechať si pootvorené zadné vrátka aj u dedinčanky, nakoniec to celé ukončil. Erik chce celú situáciu proti nemu obrátiť.

Potom, čo sa Henrich Kuľko po vášnivej noci, ktorá sa divákom Farmy navždy zapíše do pamäti, dal dohromady s Nikol, jeho vzťah so Sárou začal stagnovať. Dokonca jej vysvetlil, že s mešťankou nespal, pričom ak by vraj kráska z Rabče potrebovala pomoc, vždy bude mať uňho otvorenú náruč. Avšak začiatkom týždňa sme videli ďalšie divoké zábery Heňa a Nikol zo sluhovne a čo sa týka priatelenie s mladou dedinčankou, Casanova z východu sa ho rozhodol ukončiť.

,,Bol tu Heňo pre ňu a celý čas jej preukazoval nejakú lásku, alebo nejaké city a potom to bolo také, že zrazu sa už porozprávali, kvázi, a jej povedal, že z toho nič nebude. Takže je z toho sklamaná,“ prezradil na kameru mešťan Erik, ktorý už druhý týždeň slúži po boku Sáry.

,,Prvé týždne bol ku mne milý a teraz ma to mrzí. Neviem, čo som mu spravila. Chápeš?“ posťažovala sa uplakaná dedinčanka Prešovčanovi, ktorý ju ukryl do svojej náruče. No okrem toho, že sa ju pokúsil upokojiť, začal aj taktizovať.

Sára Adamčíková Farma

,,Teraz tento týždeň ešte vykryjeme, a potom ho dáme… Neukazuj svoju slabosť a slzy,“ povedal mešťan na strane dediny zaľúbenej Sárke. Avšak hneď nato nám televízia Markíza ukázala jeho spoveď, kde tvrdí, že sú spoločne s Nikol, Rebekou a spomínaným Heňom silná štvorka, ktorá sa musí zbaviť ostatných skupiniek. Ako to teda Erik myslel s vetou „a potom ho dáme…“, sa zrejme dozvieme až postupom času.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: videoarchiv.markiza.sk | Foto: videoarchiv.markiza.sk