Jasmina Alagič momentálne prežíva asi jedno z najkrajších období svojho života. Zatiaľ čo sa jej v kariérnom smere výborne darí, nemôže si určite sťažovať ani v súkromí, pričom krásna snúbenica Patrika Rytmusa Vrbovského sa s niektorými okamihmi či názormi vždy rada podelí aj s fanúšikmi.

V priebehu pár mesiacov sa mladej Balkánke doslova zmenil celý život. Z takmer neznámej moderátorky módnej televízie sa odrazu stala vyhľadávaná a úspešná celebrita, ktorá sa nedávno dokonca tešila z veľkolepých zásnub. Vzťah s raperom tak určite dopomohol k tomu, že je o Jasminu obrovský záujem aj na sociálnych sieťach.

jasmina alagic

Práve tam sa obľúbená kráska pravidelne prezentuje ako inteligentná a pozitívne zmýšľajúca žena, pričom nemá problém sa zdôveriť verejnosti aj so svojimi pocitmi. Najnovšie sa s fanúšikmi podelila o emócie, ktoré v nej vyvolal nečakaný príspevok od výborného kamaráta Mateja Zrebného. Ten sa týkal toho, aké dôležité sú v živote skutočné priateľstvá. Bývalá moderátorka Superstar sa po týchto slovách rozcítila nakoľko, že ľuďom zanechala emotívny a dojemný odkaz.

„Nechcem byť melodramatická, ale PRIATEĽSTVÁ sú zázrakom, ktorý treba hýčkať a starať sa o ne. Nie je totiž úplne bežné nájsť ľudí, ktorí stoja pri tebe, nech sa deje čokoľvek, a ktorí Ti prajú, aby sa Ti splnilo všetko, po čom túžiš. A budú Ti pomáhať, ak budú môcť, a ktorí sú rovnako udretí na tú makovičku ako aj vy. A viete, že sa NIKDY nestane, že by poza váš chrbát hovorili niečo, čo by vás zabolelo. Ak to nájdeš, drž si to na dlho, ak nie aj navždy,“ napísala Alagič hneď po tom, ako aj ona sama priznala, že všetok ten momentálny zhon v jej živote jej nejakú dobu bránil v častejšom kontakte s blízkymi kamarátmi.

               Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                      ho >>>TU<<<

jasmina alagic

Zdroj/Foto: Instagram/JasminaAlagic