Je tomu iba pár dní, čo sa súčasná Superstar Emma Drobná objavila v zábavnej talkšou Petra Marcina ,,Neskoro večer“. Krásna speváčka tu podala kontroverzné vyjadrenia o mimozemšťanoch či tvare Zeme, čo nenechalo chladných mnohých divákov. Tentokrát sa však Emma nedala a adresovala im veľavravný odkaz!

Kedysi ohnivá ryšavka, dnes nežná blondína sa objavila v uplynulej časti šou Neskoro večer, kde sa s moderátorom Petrom Marcinom rozprávala aj o svojom pobyte v Dánsku, mimozemšťanoch, ruskom kozmonautovi či tvare Zeme: ,,Tak môže byť guľatá, tak učíme sa to už dlho, tak ale zase potom sú tam tie fakty, ktoré…“ Krátky zostrih videa z relácie sa po odvysielaní začal šíriť po Slovensku ako vírus a mnohí označili Emmu za ,,hlúpu, pomätenú, či dokonca nepríčetnú“. Krásna speváčka sa však nenecháva urážať a na margo mnohých komentárov sa tentokrát vyjadrila aj ona sama:

,,Keby sme sa tak chceli ukľudniť a uvedomiť si, že ide o zábavnú reláciu, kde som rozprávala všeliaké veci. A áno, viem, že nie je plocha. Ale je to teória, ktorú som raz objavila a zdalo sa mi to zaujímavé. Tak isto, ako niektorým z vás sa zdajú zaujímavé Kardashianky. :) Takže pohoda, chill. Pozdravujem vás. A nespadnite do z obzoru. #wtf Ak sa weľmi bojíte, že mi ľudia uveria a zbláznia sa, lebo sa im prevráti vesmír, tak ma to mrzí. Ale whats done is done,“ napísala Emma na sociálnej sieti Facebook k výstupu u Petra Marcina v relácií Neskoro večer.

,,Kontroverzné“ vyjadrenia začínajú v 10. minúte

Zdroj: Facebook