Už od „dávnych“ čias Superstar je Emma Drobná známa svojimi experimentami s vlasmi, a to nielen čo sa týka farieb, ale aj strihov. Speváčka si prešla od ohnivo červenej cez ryšavú až po platinovú blond. Najnovšie však na Slovensko priniesla najtrendovejší zostrih tohto roku!

Najkontroverznejším vlasovým trendom roku 2018 je určite „baby-ofinka“ či „micro-ofinka“, môžeme to nazývať ako chceme, isté je, že nepristane každej. Ide o ultrakrátku ofinu, ktorá má pripomínať vyrastené baby vlásky.

Už mnoho hollywoodských celebrít hodilo zábrany za hlavu a dalo sa na tento odvážny účes, patria medzi ne Emma Roberts, Sofia Boutella či Emma Watson. Každá z nich to poňala trochu inak, jedna lepšie, iná zas o trošku horšie.

baby bangs

Najnovšie k nám závan Ameriky priniesla víťazka Superstar Emma Drobná, ktorá sa taktiež rozhodla pre tento fresh zostrih. Ako sa speváčka vo svojich instastories sama vyjadrila: „Už som si zvykla a milujem to!“

Nevieme či si Emma náhodou pred návštevou kaderníka nepovedala známu hlášku, „život je príliš krátky na to, aby som…“ v jej prípade „neskúsila oranžové vlasy“, lebo práve takú farbu majú jej končeky. Tým, či sa baby-ofinka stane top trendom aj na Slovensku, si nie sme celkom isté, no Emme rozhodne pristane!

emma drobná

Zdroj | Foto: Instagram