Emme Čaputovej ide karta! Dcéra prezidentky Slovenskej republiky múti vody v modelingovom svete ani nie rok a už sa môže pochváliť viacerými spoluprácami. Najnovšie sa postavila pred objektív talentovaného fotografa Adama Taranu.

Už v roku 2019 na inaugurácii Zuzany Čaputovej mohla verejnosť vidieť, že má naša prezidentka doma dve krásne dcéry. Mladšia Ema vtedy pôsobila ešte ako sladká tínedžerka – maminu prišla podporiť rovnako ako jej sestra Lea v elegantných šatách pastelovej farby, pričom obe mali vlasy zopnuté dozadu.

Pred necelými dvomi rokmi sa Emma rozhodla vlasy ostrihať nakrátko a o čosi neskôr prešla premenou aj ich farba. Dnes je z mladej slečny blondínka, ktorá vyčnieva z radu nielen vďaka svojmu netypickému účesu, ale i výraznému znamienku. Originálny vzhľad prezidentkinej ratolesti boduje aj v modelingovom priemysle, kde sa už atraktívna Slovenka cíti ako ryba vo vode. Dôkazom sú jej najnovšie umelecké snímky z dielne Adama Taranu, na ktorých vyzerá ako hotová TOP modelka!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/emma_caputova, adamtarana