Písal sa rok 2012 a Veľká Británia vyhlásila nový ročník talentovej súťaže, X Factor UK. V jeden pekný deň sa mladá, vtedy 16 ročná Ella rozhodla, že vyskúša svoje šťastie a prihlásila sa do reality show, ktorá jej navždy zmenila život. Ella Henderson sa prebojovala až na šieste miesto a nenápadné dievča z castingov, ktoré rozplakalo Nicole Scherzinger, dnes pozná celý svet.

Britská speváčka Ella Henderson sa narodila 12.1.1996 v Tetney. Okrem skutočnosti, že je zaujímavým speváckym zjavom súčasnej popmusic, píše sama skladby a hrá na klavíri. Počas talentovej súťaže bola jedným z hlavných favoritov, no na základe diváckych hlasov musela súťaž opustiť, čo bol najmä pre porotu veľkým šokom. Okolo prsta si totiž obmotala aj nekompromisného kata, Simona Cowella, s ktorého nahrávacou spoločnosťou nakoniec v roku 2013 podpísala zmluvu.

1

Sympatická speváčka nepatrí medzi dievčatá, ktorým by sláva stúpla urýchlene do hlavy a ostáva nohami pevne na zemi. Nevymetá večierky, nestrieda chlapov a po jej boku sa už nejaký ten piatok objavuje Matt Harvey, ktorý pochádza z jej rodného mesta. V jej prípade ide o prvý vážny vzťah, s ktorým je momentálne absolútne spokojná.

Svet spoznáva Ellu Henderson

Ella Handerson, ako ju poznáme na Slovensku

Aktuálny singel

Video: Youtube

Foto: Facebook