Blíži sa Valentín a mnohé z vás ešte nemajú chlapa, všakže? My to chápeme, táto situácia sa opakuje rok čo rok a vždy je to rovnaké. Nakoniec sedíte doma a ticho závidíte kamarátkam a všetkým tým hnusným šťastným párom vonku…

Milé žienky, nezúfajte si, sľubujeme, že tento rok bude lepší a pre zmenu bude nejaká iná nešťastnica závidieť vám! Jediné čo musíte urobiť je, že si vyhliadnete obeť, o ktorú stojíte a o všetko ostatné sa už postaráme my. Respektíve, postará sa o to čarovný nápoj lásky!
Recept pochádza zo starej bosoráckej knihy a medzi čarodejnicami prechádza z generácie na generáciu už od 13 storočia.

maxresdefault

Áno, prečítali ste to správne, skutočne vám dnes mienime radiť, ako si doma navaríte vlastný elixír lásky! Nakoniec, pokiaľ ste ochotné vyhadzovať peniaze za veštice, numerológov a pleťové masky, prečo by ste nemohli skúsiť aj toto? Celé stáročia predsa bosorky namiešavali rôzne letkvary, zázračné oleje a koniec koncov, v tých časoch boli ľudia rozhodne šťastnejší a ľúbili úprimnejšie ako dnes. Navyše vám sľubujeme, že tento nápoj 100 % funguje a vy s jeho pomocou uchmatnete aj toho najdrsnejšieho a najfešnejšieho chlapa na svete. Úplne vážne, garantujeme vám, že nikto iný vám nedokáže dať to, čo vám my dokážeme sľúbiť!

Ako namiešať elixír lásky:

Na prípravu budete potrebovať vodu, 5 ružových lupienkov z ruže, 1 klinček, muškátový orech, levanduľu, kus zázvoru, časť z vášho tela a tela vašej obete. (Vlas, mihalnica atď…)

Samotná príprava je veľmi jednoduchá. Stačí všetky ingrediencie vylúhovať vo vode po dobu minimálne 12 hodín. Hotový elixír je samozrejme taký silný, že vám postačí, ak svojej obeti dáte pár kvapiek do čaju, kávy alebo ideálne do borovičky… Dôležité je, aby ste sa napili obaja. UPOZORNENIE: obeť by sa mala napiť ako prvá!

Ženy, ničoho sa nebojte, váš plán sa nepochybne vydarí a vy strávite život v romantickom sne po boku svojej novej lásky. Hlavne vás prosíme o jedinú vec. Dajte nám na facebooku vedieť ako to dopadlo!!! :D

Zdroj: Tajný :) | Foto: youtube