Fanúšikovia hudobnej relácie ChartShow si opäť prišli na svoje. Na televíznych obrazovkách sa včera večer odvysielal ďalší z nových dielov, pričom si diváci mohli s moderátorkou Adelou Vinczeovou (rod. Banášovou) pripomenúť rebríček najlepších hitov po roku 2000.

Medzi pozvanými hosťami bola aj slovenská diva Dara Rolins, ktorá sa počas rozhovoru s Adelou vrátila do minulosti. Po rozchode s Rytmusom totiž raperovi venovala pár milých verejných slov, o čom si môžete prečítať viac po kliknutí >>>SEM<<<.

Hlavnou hviezdou sa však pre väčšinu prítomných stal Rytmusov kolega a dobrý kamarát Michal „Ego“ Straka, jeden z členov skupiny Kontrafakt, pričom si pred kamerami pripomenul zrejme svoj najväčší (letný) hit s názvom Žijeme len raz.

Napriek tomu, že sa všetci v štúdiu nesmierne bavili, sledujúci diváci neboli príliš spokojní. Na Egovom vystúpení totiž mnohým vadilo to, že celá šou pripomínala nevydarený playback, čo ľudia vyjadrili aj v reakciách pod publikovaným videom. A čo si o tom myslíte vy? Dajte nám vedieť do komentárov!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Video: Streamable.com/YouTube | Foto: YouTube, Insragram/TV Markíza, Ego