Ak túžite zhodiť nejaké to kilečko, no zmenu živitosprávy vždy odsuniete na ďalší pondelok, skúste sa inšpirovať Feliciou Keathley. Táto dievčina to prejedaním sa dotiahla až do váhy 135 kilogramov, kedy si povedala dosť.

Felicia Keathley má 22 rokov, pochádza z Kalifornie a v živote to nemala ľahké, čo sa podpísalo i pod jej telesnú schránku. Najväčšie bremeno jej spôsobovala trauma z čias strednej školy, kedy bola znásilnená. O nepríjemnom zážitku ale roky nikomu nepovedala a snažila sa s ním vysporiadať po svojom – prejedaním sa.

Keď ručička na váhe ukázala neuveriteľných 135 kíl, Felicia navštívila terapeuta, ktorému sa konečne zdôverila. Následne vymenila fast food za zdravú stravu a sladké nápoje za čistú vodu. Dopriala si však i svoje obľúbené pochutiny, no všetko s mierou a v menších porciách.

Okrem stravy sa mladá dievčina zamerala aj na pohyb. K dlhším prechádzkam so synom pridala fitko a výsledky sa pomaličky začali dostavovať. Teraz sa Američanka cíti naozaj šťastná a svojou premenou chce inšpirovať ďalšie ženy, ktorým odkazuje, aby sa nevzdávali, ale zároveň nikdy nerobili to, čo ich nebude baviť.

Felicia pred premenou

Felicia po premene

Feliciu v spodnej bielizni si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: unilad.co.uk | Foto: Twitter