Po svete chodí mnoho exotov, ktorí sú priam posadnutí svojimi idolmi. Najznámejším z nich je zrejme Rodriga Alvesa túžiaci vyzerať čo najviac ako Ken – a tak sa z celkom pohľadného chlapca stalo doslova plastické monštrum. Podobným prípadom je aj Fran Mariano, ten sa chce ale pre zemnu priblížiť vzhľadu živej bytosti. Jeho snom je byť kópiou Rickyho Martina.

Krásna tvár, dokonalý úsmev, bezchybné telo, obrovský talent na spev a tanec. Ktorý muž by teda netúžil vyzerať ako spevák podlamujúci kolená vyšetkým ženám. Jedinou chybou Rickyho Martina je fakt, že ho priťahujú muži. Slávny Portorikánec sa dokonca pred pár dňami stal trojnásobným otcom.

Fran Mariano sa ale svoj sen rozhodol premeniť na realitu a v ceste za výzorom Rickyho Martina začal podnikať vážne kroky. Keďže mal nadváhu, v prvom rade musel schudnúť. Neuveríte, no mladík kvôli Rickymu zhodil úžasných 90 kilogramov. Tie ho však, samozrejme, na známeho idola žien i mužov nepremenili.

Zanietený fanúšik latinskoamerickej hviezdy tak podstúpil zatiaľ 27 zákrokov, pričom toto číslo rozhodne nie je konečné. Mužovi sa síce premena páči, avšak nie natoľko, aby s operáciami prestal. Dokonca mu jeho nové a krajšie ja zatiaľ nepomáha ani pri hľadaní si lásky, doposiaľ sa totiž Franovi nepodarilo nájsť si ženu, ktorá by ho úprimne ľúbila. Napriek tomu si ale myslíme, že má týpek za sebou naozaj dychberúcu premenu.

Fran kedysi

Fran dnes

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Twitter