Obľúbená moderátorka a bývalá stálica Markízy Marianna Ďurianová (40) má pred sebou náročné obdobie. Okrem toho, že sa jej zatiaľ nepodarilo získať stabilnú prácu v médiách, na lepšie časy jej nesvitá ani v súkromnom živote. Hrozí jej totiž veľký problém.

Moderátorka Ďurianová patrila kedysi k hviezdam televízie Markíza, no toto obdobie je, zdá sa, nenávratne preč. Po odchode z domovskej televízie sa už blondínke nepodarilo získať prácu v konkurenčnej Jojke a nejakú dobu moderovala správy pre Nový Čas. Momentálne však skončila aj tam a nevedno, kde sa niekdajšia kráľovná bulváru objaví.

Na ružiach ustlané to však nemá Marianna ani v osobnom živote. Potom, čo porodila synčeka Romanovi Doležajovi, sa začali pre čerstvú mamičku krušné chvíle. Svojho partnera môže aktuálne navštevovať len za múrmi väzenia v Trnave, kde mu naparili trest 3,5 roka nepodmienečne. Na krku má však aj ďalšie obvinenia a čaká ho nepríjemný súdny proces. Podľa obvinení má totiž údajne patriť do vetvy skupiny piťovcov a čelí trestným konaniam vo veci podvodu a obzvlášť závažného zločinu krádeže, za čo mu môže reálne hroziť až 15 rokov basy. Je teda otázne, či by krásna blondínka počkala na partnera aj pri takomto vysokom treste.

Zdroj: topky.sk | Foto: Facebook, YouTube, TV Joj