Po tom, ako Katka Knechtová zasadla do porotcovského kresla speváckej súťaže Superstar, sa všetko okolo jej osoby väčšinou týkalo romániku s finalistom Petrom Borkovcom. Tomu je však už koniec – speváčka sa opäť snaží zaujať tým, čo jej ide najlepšie, a teda hudbou. Najnovšie sa spojila so slovenskou legendou!

Jedna z najúspešnejších slovenských hudobníčok aktuálne zrejme neprežíva najlepšie obdobie, čo sa týka súkromia. Má totiž za sebou búrlivý vzťah s 19-ročným spevákom Petrom Borkocom, ktorý sa prevalil len uplynulý týždeň, keď mladík všetkých šokoval správou o ich rozchode.

V pracovnej oblasti má ale Katka poriadne našľapnuté na úspech. Svetlo sveta totiž uzrel nový duet naspievaný práve ňou a československou legendou Mirom Žbirkom, o ktorom Prešovčanka nedávnom prehlásila, že ho ľúbi. Spoločný song dvojica nazvala Skúška snov, pričom text k nemu napísal známy autor Kamil Peteraj. K tejto krásnej emotívnej novinke sa pred pár hodinami objavil na YouTube aj videoklip, o ktorý sa postaral David Žbirka.

Katka Knechtova

Musíme uznať, že hudobníci trafili do čierneho. Skúška snov tak bude určite jedným z najúspešnejších duetov roku 2018!

Zdroj: zbirka.cz | Foto: Instagram