Na Farme sa odohral ďalší dramatický duel plný sĺz a nečakaných zvratov. Oproti sebe sa tentokrát postavili herečka Silvia Šuvadová a nekompromisná Michaela Štefániková, ktorá mala ako prvá duelantka možnosť zvoliť si poradie disciplín.

Po príchode do bojovej arény nastala hneď prvá dráma. Do vlasov si skočili prítomní farmári Karin a Peter, pričom nechýbala ani spŕška vulgarizmov a vyhrotených emócií. Viac o celom priebehu a dôvode ich konfliktu si môžete prečítať >>>TU<<<.

Priebeh duelu medzi Silviou a Miškou

Dievčatá sa proti sebe stretli v troch súťažných disciplínách. Prvou bolo prekvapenie, v rámci ktorého mali obe postaviť rebrík, vyjsť po ňom a následne zazvoniť na zvonček. Šťastie a šikovnosť však stáli na Miškinej strane, a tak získala svoj prvý výherný bod.

Druhým rozstrelom bolo známe pílenie dreva, počas ktorého bol víťaz jasný hneď po prvých sekundách. Silvia sa s pílkou poriadne natrápila, nakoniec ale dobrovoľne zoskočila z kladiny so slovami: „Len sa to po do mnou láme.“ Na Miškine konto tak pribudol ďalší bod.

Koniec duelu predstavovala disciplína na šikovnosť, a teda hranie sa na popolušku. Súperky museli v čo najkratšom čase roztriediť rôzne druhy strukovín, pričom sa nesmeli pomýliť. V prípade, že sa v jednej miske bude nachádzať nesprávne zrnko – celú disciplínu vyhráva súperka. A tak sa aj stalo.

Farma

Šok nastal vo chvíli, keď si všetci mysleli, že známa spiritualistka získa svoj prvý výherný bod. Po skontrolovaní jej misiek moderátorkou Evelyn však prišiel nečakaný zvrat. Kvôli nepozornosti získala jej bod súperka Miška, čím vyhrala celý súboj a Silvia musela opustiť brány Farmy.

Po ohlásení konca vo vidieckej súťaži s finančnou výhrou neudržala slzy ani porazená herečka. Pred svojimi novými priateľmi sa vyznala z nečakaných pocitov, ktoré ju v danú chvílu totálne zvalcovali. „Vám všetkým by som sa chcela poďakovať za všetky tie chvíle, mám vás všetkých rada a bude mi za vami smutno,“ predniesla počas hlbokého plaču.

Farma

Foto/Zdroj: TV Markíza