Barbadoská speváčka je známa svojim ostrým jazykom a tým, že si nedáva servítku pred ústa. Keďže sa osobne stretla s princom Harrym, reportérku magazínu Access zaujímalo, či je pozvaná na jeho svadbu s Meghan Markle. Podľa jej reakcie, ktorá teraz baví celý internet, si mala túto otázku reportérka lepšie premyslieť.

„Prečo si myslíte, že som pozvaná?“ bola prvá reakcia čokoládovej krásky. To zrejme redaktorka nečakala a zaskočená zo seba dostala iba: „Neviem, stretli ste sa s ním,“ čo bola opäť výborná nahrávka pre nekompromisnú hviezdu, na čo ihneď pohotovo odvetila slovami: „OK, vy ste stretli mňa, vážne si myslíte, že vás pozvem na svadbu?“ Celú konverzáciu sa následne pokúsili obe zahrať „do outu“ tým, že redaktorka so smiechom pozvala Rihannu na svoj deň D.

Po zverejnení rozhovoru na seba komentáre nadšených fanúšikov nenechali dlho čakať. Najfrekventovanejším bolo množstvo smejúcich sa smajlíkov, či dokonca pohyblivé obrázky urobené z rozhovoru. Rihanna napriek žartovnej odpovedi celkom nepotvrdila, či je ozaj vylúčené, že sa na prominentnej udalosti objaví, a keďže je slávna umelkyňa jedno prekvapenie za druhým, človek nikdy nevie!

rihanna strapnila reporterku

rihanna kralovska svadba

Zdroj: teenvogue.com | Foto: Instagram