Jeden z najobľúbenejších filmov všetkých čias s Patrikom Swayzem a rozkošnou Jennifer Grey v hlavnej úlohe je plný tanečných scén. Práve jedna z najkrajších z nich sa stala predlohou pre novomanželov do dnešných čias. Tak to bolo určite aj v tomto prípade, no slávna zdvíhačka zrejme nie je taká jednoduchá, ako sa na prvý pohľad môže zdať.

Desiatky párov sa pokúšajú o ikonický tanečný prvok, ktorý by zdvihol hostí zo stoličky. Po špeciálnom tanečnom čísle túžili aj snúbenci, ktorí organizovali svoju vysnívanú svadbu. Niekoľko týždňov pred veľkým dňom D navštevovali tanečné kurzy s cieľom naučiť sa hriešny tanec. Spoločnosť im robili družičky a družbovia.

Iba pár hodín pred ceremóniou sa však rozhodli, že ich romantická choreografia nevíde na svetlo sveta. Ani jeden z nich totiž nemal pocit, že by bol dostatočne pripravený a nechceli sa strápňovať. O to sa však postarala družička, ktorá po informácií, že sa slávna dvíhačka konať nebude, sa rozhodla, že aspoň ona ohúri svadobčanov. To sa jej aj podarilo, no úplne iným spôsobom ako očakávala. Nevydarená scénka sa tak stala nečakaným zábavným programom.

Zdroj: metatube.com  |  Foto: Youtube, Facebook